środa, 25 września 2013

Także no tego ten...

Witajcie kochane !

NIE USUWAM BLOGA.

To chyba najważniejsza informacja ;) Jest on w stanie zawieszenia, ponieważ zwyczajnie zabrakło weny i czasu. Ale obiecuję, że w nie dalekiej przyszłości zobaczycie kolejny rozdział ;) I postarm się pokazać go jak najszybciej ;p no i mam nadzieję, że trochę pomożecie mi reaktywować działalność tej historii c:

rzecz jasna wcale nie chodzi mi o jakąś wielką reklamę bloga na innych stronach, ale jeśli już macie okazję to zrobić to będę bardzo wdzięczna ;) chodzi mi raczej o to, byście się tu pojawiały, komentowały no i wgl. może razem stworzymy coś lepszego niż dotychczasowy gniot ? ;)

no i przede wszystkim przepraszam, że mnie tu tyle nie było :* od dziś Lex powraca ? ;)

Buziaki kochane i czekam na waszą opinię c: bo może wgl powinnam skończyć pisanie? hmm? co powiecie?

Do następnego kochane ! :* /Lex

4 komentarze:

 1. Lex pisz dalej! Wychodzi ci to wyśmienicie <3 Nie umiem się doczekać następnego rozdziału :3 Chociaż przyznam się szczerze, nie jestem fanką 1D osobiście wolę rocka, wciągnęła mnie ta historia. Cały czas myślę jaki bd ciąg dalszy ^^
  xoxo
  Zmorka_

  OdpowiedzUsuń
 2. Lex pisz dalej! Wychodzi ci to wyśmienicie <3 Nie umiem się doczekać następnego rozdziału :3 Chociaż przyznam się szczerze, nie jestem fanką 1D osobiście wolę rocka, wciągnęła mnie ta historia. Cały czas myślę jaki bd ciąg dalszy ^^
  xoxo
  Zmorka_

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie gdybyś w końcu wróciła tak na stałe. Czasami wahałam się czy nie usunąć tego bloga z obserwowanych, bo czasem niektórzy obiecają, że wrócą do pisania, ale tego nie robią, a nie chcę robić sobie bezsensownej nadziei. Cieszę się, że w twoim przypadku jest inaczej. Nie mogę doczekać się nowego rozdziału :)
  Przy okazji zapraszam do mnie:
  this-is-not-i.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. dlaczego już nie piszesz na tym blogu ? :((

  OdpowiedzUsuń